Zadzwoń: 0 801 00 20 30

lub zostaw dane, oddzwonimy

MobiCare na wszelki wypadek

dlaczego

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Wiedza medyczna ludzi od lat zaangażowanych w opiekę nad osobami chorymi i starszymi stanowi główną bazę działań MobiCare.

Opieka aktywna

Wykrywając upadek system reaguje nawet, gdy podopieczny w wyniku upadku zemdlał i sam nie jest w stanie wezwać pomocy.

Inteligentny algorytm

System analizuje sytuację podopiecznego i generuje alarmy zgodnie z życzeniem opiekuna:
np. po 4h nieobecności podopiecznego w domu.

Dopasowanie

System jest indywidualnie dopasowywany do codziennego życia podopiecznego: godzin snu, częstości przemieszczania się itp.

Wywiad medyczny

Przeprowadzony na początku świadczenia usługi dostarcza informacji, które pomogą interweniować w sytuacjach alarmowych.

Technologia

Stały rozwój technologiczny zarówno aplikacji, jak i sprzętu zapewnia SMT Software
– firma matka spółki MobiCare.

Zamów już dziś 

lub zadzwoń   0 801 00 20 30 i porozmawiaj z konsultantem MobiCare

Dlaczego warto?

MobiCare posiada doświadczony, czuwający 24 godziny na dobę personel Centrum Opieki oraz najnowocześniejszy system teleopieki zarówno do opieki domowej, jak i opieki mobilnej.

MobiCare oferuje opiekę aktywną, która różni się od zwykłego „guzika życia” tym, że podopieczny nie musi być przytomny i naciskać alarmowego przycisku, aby wezwać pomoc w sytuacji zagrożenia. MobiCare automatycznie wykrywa upadek podopiecznego w systemie opieki domowej i mobilnej z wykorzystaniem telefonu. Dzięki temu, nawet gdy podopieczny upadając zemdleje lub uderzy się i straci przytomność, pomoc zostanie wezwana natychmiast w trakcie obsługi alarmu przez Centrum Opieki.

Dzięki ścisłej współpracy z SMT Software SA – spółką matką – MobiCare stale rozwija swoje usługi w zakresie obsługiwanego sprzętu, jak i oprogramowania. Nad rozwojem systemu czuwa ponad 300 specjalistów od nowoczesnych technologii pracujących w SMT Software. Bezpieczeństwo Twoich bliskich już od 80 zł miesięcznie. Zobacz Cennik MobiCare.