Zadzwoń: 0 801 00 20 30

lub zostaw dane, oddzwonimy

MobiCare na wszelki wypadek

lokalizator

Dla kogo?

Podopieczny

Żyjesz z chorobą Alzheimera, demencją lub otępieniem, zaczynasz mieć problemy z pamięcią i orientacją w terenie?

Opiekun

Opiekujesz się osobą
z postępującymi zaburzeniami pamięci? Opieka nad nią wymaga od Ciebie coraz większego zaangażowania?

Instytucje

Domy opieki dla osób
z chorobą Alzheimera
lub demencją, których personel chce kontrolować bieżącą lokalizację swoich podopiecznych.

Opieka mobilna z lokalizatorem

Monitoring online

Aplikacja dostępna przez Internet umożliwia opiekunowi stały podgląd podopiecznego: lokalizacja, trasy, strefy. Dowiedz się więcej.

Alarm o wyjściu

W chwili opuszczenia przez podopiecznego wyznaczonego przez Ciebie obszaru, otrzymasz wiadomość na email
lub przez SMS.

Historia tras

Pozwoli Ci sprawdzić, gdzie bliska Ci osoba była w ciągu dnia i odtworzyć przebytą przez nią trasę.

Wiele możliwości w małej obudowie

Mały i lekki

Rozmiar: 67,5 mm x 40 mm x 21 mm. Ciężar: 60 g. Podopieczny może mieć go zawsze przy sobie. W czasie deszczu chroni go wodoszczelna obudowa.

Jak go nosić?

Można go włożyć do kieszeni najczęściej noszonego płaszcza, do torebki, wszyć w ubranie lub przypiąć w etui do ubrania lub paska.

Wytrzymała bateria

Wystarcza na 3-4 dni. Wysyła na telefon opiekuna SMS
z przypomnieniem o konieczności naładowania baterii.

Zamów już dziś 

lub zadzwoń   0 801 00 20 30 i porozmawiaj z konsultantem MobiCare

Jak działa mobilna opieka z lokalizatorem?

Osobom z zaburzeniami pamięci lokalizator zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Aplikacja online umożliwia opiekunom odnalezienie podopiecznych z chorobą Alzheimera, demencją lub otępieniem, którzy wyszli z domu i zaginęli.

Dzięki niewielkim rozmiarom lokalizator nie tylko nie przeszkadza w codziennych czynnościach, ale również sprawia, iż podopieczni nie zdają sobie sprawy z tego, że mają go przy sobie. Lokalizator na bieżąco przekazuje aktualną pozycję podopiecznego na mapie, a opiekunowie mogą otrzymywać powiadomienia e-mailowe lub SMS-owe o jego dłuższej nieobecności w określonych miejscach.

Opiekun otrzymuje dostęp do strony WWW, na której może obserwować aktualne miejsce przebywania podopiecznego na mapie. Dzięki lokalizatorowi najbliżsi podopiecznego mogą w każdej chwili sprawdzić, gdzie podopieczny się znajduje. Jeżeli podopieczny się zgubi, ulegnie wypadkowi, czy znajdzie się w sytuacji zagrożenia, jego najbliżsi i służby ratunkowe będą od razu znały jego lokalizację.

Jeżeli chcesz komunikować się z monitorowaną osobą, to podaruj jej telefon MobiCare, który oprócz funkcji lokalizacyjnych wykrywa również upadki i zapewnia dodatkową opiekę czuwającego 24 godziny na dobę Centrum Opieki. Natomiast system opieki domowej pozwoli Ci zapewnić podopiecznemu kompleksową opiekę również w domu. Bezpieczeństwo Twoich bliskich już od 80 zł miesięcznie. Zobacz Cennik MobiCare.