Zadzwoń: 0 801 00 20 30

lub zostaw dane, oddzwonimy

MobiCare na wszelki wypadek

Prosta i intuicyjna aplikacja

Lokalizacja na mapie

System umożliwia podgląd on-line podopiecznego na mapie - wskazuje dokładną pozycję
i ułatwia jego skuteczne odnalezienie.

Historia tras

System wizualizuje dokładną trasę przemieszczania się podopiecznego oraz podaje adresy odwiedzonych miejsc.

Strefy na mapie

Opiekun dodaje na mapie obszary, między którymi najczęściej porusza się podopieczny, i otrzymuje alarmy np. o jego dłuższej nieobecności w domu.

Analiza zdarzeń

Alarmy nie tylko
o opuszczeniu wybranej strefy, ale również
o tym, że podopieczny jest np. poza domem dłużej niż 4 godziny.

Monitoring prędkości

System mierzy prędkość, z jaką porusza się podopieczny i wskazuje, czy zaginiona osoba porusza się pieszo,
czy jedzie np. autobusem.

Alarmy SMS lub email

Opuszczenie strefy lub nieobecność w określonym miejscu generuje alarm
w systemie, który wysyła powiadomienie do opiekuna.

Zamów już dziś 

lub zadzwoń   0 801 00 20 30 i porozmawiaj z konsultantem MobiCare

Jak działa monitoring online?

Opiekun otrzymuje dostęp do aplikacji, w której może obserwować aktualne miejsce przebywania podopiecznego. Aplikacja MobiCare nie wymaga instalowania na komputerze żadnego dodatkowego oprogramowania. Jest dostępna na każdym komputerze z dostępem do Internetu i dowolną przeglądarką internetową.

Opiekun może dodawać na mapie obszary – bezpieczne strefy, między którymi najczęściej porusza się podopieczny, aby otrzymywać powiadomienia SMS lub e-mail o np. wyjściu z domu lub o dłuższej nieobecności użytkownika w wybranym obszarze.

Dzięki usłudze monitoringu opiekun może w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się podopieczny. Jeżeli jest on osobą o ograniczonej samodzielności, to opiekun zostanie powiadomiony przez e-mail bądź SMS, gdy przekroczy on bezpieczną, indywidualnie ustawioną strefę. Od razu można także sprawdzić, w jakim kierunku podopieczny się przemieszcza. Jeżeli się zgubi, ulegnie wypadkowi, czy znajdzie się w sytuacji zagrożenia, najbliżsi zawsze będą znali jego lokalizację.

Monitoring online jest dostępny przez Internet dla opiekunów osób korzystających z telefonu lub lokalizatora. Podopieczni korzystających z telefonu MobiCare mogą również korzystać ze wsparcia pracowników Centrum Opieki, które czuwa 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Bezpieczeństwo Twoich bliskich już od 80 zł miesięcznie. Zobacz Cennik MobiCare.