Skip to main content

Ochrona obwodowa

System stanowiący zazwyczaj pierwszą (a czasem jedyną) barierę bezpośredniej ochrony obiektu, przekazujący informację o przekroczeniu lub próbie przekroczenia chronionej strefy.

 

W naszej ofercie posiadamy systemy ochrony obwodowej, które zyskały szczególne uznanie wśród użytkowników ze względu na skuteczność, pewność i stabilność działania. Zapewniamy wsparcie przy budowie systemów bezpieczeństwa w obiektach specjalnego przeznaczenia, użyteczności publicznej, przemysłowych oraz infrastruktury krytycznej.

 

Top produkt – Napłotowy system ochrony obwodowej PERIDECT+

Napłotowy system ochrony ogrodzeń PERIDECT+ został zaprojektowany w celu ochrony ogrodzonych obszarów przed niepożądanym wtargnięciem. System PERIDECT+ doskonale zabezpiecza tereny wojskowe, obiekty specjalne, lotniska, zakłady przemysłowe, centra logistyczne, farmy fotowoltaiczne oraz wszelkie obszary inwestycyjne.

 

 

System ochrony obwodowej ABSOLUTE PRO

System barier ABSOLUTE PRO zapewnia nie tylko podstawowe informacje o alarmie, ale również informacje o kierunku docelowym poruszania się intruza, dzięki czemu śledzenie celu za pomocą kamer CCTV na obwodzie obiektu jest łatwiejsze i dokładniejsze. Bariery systemu ABSOLUTE PRO mogą dostosować się do każdej drastycznej zmiany środowiska, takiej jak duże opady śniegu czy nawet burze piaskowe.

 

Istnieje możliwość zdefiniowania oraz zaprogramowania do 5 scenariuszy alarmowania. Algorytm może zostać wykorzystany do poprawienia działania systemu oraz filtrowania alarmów związanych z aktywnością zwierząt (małe zwierzęta, latające ptaki) dzięki czemu podnosi zdolność wykrywania alarmów prawdziwych.

 

Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii dwukierunkowej wiązki podczerwieni, system jest całkowicie odporny na bezpośrednie promieniowanie słoneczne lub zewnętrzne źródła światła, które często są główna przyczyną występowania fałszywych alarmów w konwencjonalnych barierach podczerwieni.

 

 

Denso – czujnik laserowy

ZoneD jest czujnikiem laserowy 2D, wyposażonym we wbudowane lustro obrotowe, które jest w stanie mierzyć odległości i pozycje wykrywanych obiektów. Dodatkowo D-Zone posiada funkcję powiadamiania podłączonych urządzeń zewnętrznych o wykryciu obiektu, który wtargnął do dowolnego zdefiniowanego obszaru, na podstawie wyników pomiarów.

 

Oferta kierowana jest głównie do nowoczesnych przedsiębiorstw z sektora energetycznego, gazowego, logistycznego czy paliwowego, zakładów należących do „krytycznej infrastruktury państwa”, obiektów wodociągowych, lotnisk, portów morskich, baz materiałowych i logistycznych, obiektów wojskowych i penitencjarnych, obiektów użyteczności publicznej oraz wielu innych obiektów w zakresie kontrolowanego dostępu osób na teren obiektu.

 

Rozwiązania wyróżniają się takimi parametrami jak, m.in.:

 

  • Eliminacja fałszywych alarmów poprzez zastosowanie unikalnych metod i algorytmów.
  • Stabilna praca systemu w niekorzystnych warunkach środowiskowych.
  • Długoletnie, niezawodne i szybkie działanie systemu poprzez zastosowanie stabilnej platformy i niezawodnych elementów połączonych za pomocą przewodu.

 

Skontaktuj się z nami

    captcha
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz przesyłanie informacji handlowych zgodnie z Polityką Prywatności: Polityka prywatności