Skip to main content
Mobicare

Tworzymy profesjonalne systemy zabezpieczeń dopasowane do potrzeb klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasza oferta obejmuje:

  • telewizja przemysłowa (monitoring wizyjny)
  • systemy alarmowe
  • sygnalizacja pożaru
Mobicare

Telewizja przemysłowa

Systemy telewizji przemysłowej są to wysokiej jakości urządzenia do monitoringu wizyjnego, przeznaczone do poprawy bezpieczeństwa, zapobiegania kradzieżom, aktom wandalizmu.

 

Znajdują zastosowanie w rozwiązaniach indywidualnych, biznesowych jak i instytucjonalnych. Sprawdzą się idealnie w lokalizacjach typu: parkingi, stadiony, szkoły, przedszkola, banki, parki, a także w miejskim monitoringu.

 

Oferujemy zarówno rozwiązania ekonomiczne, jak umożliwiające zaawansowaną analitykę obrazu. Są to kamery IP, analogowe o wysokiej rozdzielczości 2-12 Mp, kamery w obudowach typu bullet, kopułkowych jak i obrotowych a także wysoce specjalistyczne kamery termowizyjne.

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia znanych marek, takich jak: EVOS, BOSCH, HIKVISION, DAHUA.

Mobicare

Systemy alarmowe

Systemy alarmowe to najbardziej popularna forma zabezpieczenia osób i mienia zarówno prywatnego, firmowego i instytucjonalnego.

 

Nasze systemy alarmowe zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu, zapobiegają kradzieżom oraz ostrzegają przed ewentualnym zagrożeniem.

 

Oferujemy sprzęt najwyższej jakości wiodących polskich i zagranicznych producentów, posiadający aktualne certyfikaty i atesty takich marek jak: Risco, Satel, Bosch, Hikvision.

 

Posiadamy różnorodne czujniki – ruchu PIR, dualne, magnetyczne, dymu i gazów.

Mobicare

Systemy sygnalizacji pożaru

Zadaniem systemu sygnalizacji pożaru jest wczesne wykrycie, zidentyfikowanie i zasygnalizowanie o zaistniałym zagrożeniu. Oferowane przez nas urządzenia marki Bosch z dużym wyborem modułów, umożliwiają realizację nawet najbardziej skomplikowanych scenariuszy pożarowych.

 

Systemy pożarowe stają się standardem w nowoczesnych budynkach. Zapewniają niezawodność i maksymalną skuteczność wczesnego wykrywania pożaru. Wszystkie urządzenia SSP marki Bosch, posiadają wymagane certyfikaty oraz atesty.

 

Systemy te sprawdzą się różnorodnych lokalizacjach, takich jak: sklepy, banki, biurowce, lotniska, dworce, szpitale, szkoły, placówki administracji publicznej i inne.

Mobicare

Wieże mobilne

Wieże mobilne przeznaczone są do monitorowania placów budów, parkingów, imprez plenerowych, placów oraz miejsc o wysokiej przestępczości.

 

Wykorzystywane są do ochrony farm fotowoltaicznych i terenów przygranicznych. Mogą również stanowić wsparcie dla służb mundurowych w miejscach, gdzie należy natychmiastowo uruchomić punkt kontrolny, a nie ma w pobliżu żadnej infrastruktury sieciowej.

 

Pojemne akumulatory oraz panele fotowoltaiczne, pozwalają na zastosowanie wież w miejscach, gdzie nie ma dostępu do stałego zasilania, jak np. na budowie dróg, lub na każdym inny otwartym terenie wymagającym nadzoru.

Skontaktuj się z nami

    captcha
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz przesyłanie informacji handlowych zgodnie z Polityką Prywatności: Polityka prywatności